O nás

Naše podnikání je od začátku založeno na následujících pilířích:

  • Progresivně a flexibilně – jsme malá firma, která používá progresivní technologie. Základem je difůzně otevřená konstrukce, lehce si poradíme se založením domu na patkách či zvýšených základových pasech. Vždy se soustředíme na jeden rodinný dům, proto dokážeme nabídnout mnohem rychlejší dodací lhůtu a flexibilitu než ostatní firmy - viz níže.
  • Podporujeme český průmysl – vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.)
  • Společenská odpovědnost - férové podnikání, ohleduplnost k životnímu prostředí, odpovědnost vůči klientům a partnerům, patří mezi další pravidla našeho podnikání. S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem (www.zivotdetem.cz). Částku vyplácíme ze svého zisku, platíte ji tedy v ceně domu. Pro dobrou věc tedy bojujeme společně.
  • Čitelně a otevřeně - cenové nabídky i splátky faktur jsou konečné a při výstavbě nezaplatíte ani korunu navíc. Vždy s Vámi komunikujeme otevřeně - navrhované řešení probereme ze všech možných úhlů a vybereme to nejlepší.
  • Chráníme životní prostředí - na žádném staveništi nenaleznete kontejner na společný odpad - všechny odpady jsou pečlivě tříděny. Každý dodaný materiál hodnotíme i z hlediska životního prostředí - např. OSB desky jsou bez formaldehydových lepidel, pojiva v minerálních izolacích jsou na organickém základě apod.

Další informace o nás najdete v poradně zabývající se otázkami kolem naší firmy.

Chcete začít stavět? Kontaktujte nás a ušetřete.